De Grote Dag van de Kleine Gemeenten

07-10-10 |

Waar de kleine gemeente groot in kan zijn.

Datum

7 oktober 2010

Kosten

Variabel

Locatie

Nader bekend te maken

Omschrijving

De uitdaging voor kleine gemeenten voor de komende jaren is enorm. Onder grote druk van de verwachtingen van de burger, het niet geringe eisen pakket van het Rijk en de aangekondigde bezuinigingen wordt van alle gemeenten verwacht een kwalitatief goede en betaalbare dienstverlening op te zetten. Geen eenvoudige opgave.

  • Wissel ervaringen uit en deel kennis met collega’s vanuit andere kleine gemeenten.
  • Ga onder leiding van dagvoorzitter Prem Radhakishun in discussie met toonaangevende sprekers over de toekomst van uw gemeente.
  • Krijg handvatten voor het omgaan met de eisen vanuit burgers, het Rijk en bezuinigingen.

Meer informatie kunt u vinden op de website van de Grote Dag van de Kleine Gemeenten

 

Evenementen

  • Ambtenaar 2.0 Dag

    De Ambtenaar 2.0 Dag is een dag boordevol workshops en inspirerende presentaties. Thema is dit jaar: Veiligheid

    10-02-2012
  • Doorwerking van basisregistraties in de keten

    'Je stopt een gegeven in een registratie, maar de context en betekenis daarvan is aan het einde van de keten veranderd. Op die manier neem je beslissingen op basis van verkeerde gegevens'.

    28-02-2012
  • Operatie NUP Congres: NUP live!

    KING organiseert het allereerste Operatie NUP Congres: NUP Live! Tijdens dit congres staat de beleving centraal en wordt u ondergedompeld in de wereld van gemeente, NUP en dienstverlening. U krijgt informatie, tools en tips waarmee u meteen na het congres aan de slag kunt.

    08-03-2012