Pilot koppeling Digimelding en TMV
De pilot van de koppeling tussen Digimelding en de terugmeldvoorziening (TMV) van de gemeentelijke basisadministratie personen (GBA) start naar verwachting medio maart 2010.
Basisregistraties moeten zo betrouwbaar mogelijk zijn. Gebruikers moeten daarom melding maken van mogelijk onjuiste gegevens. Dat kan met Digimelding. De GBA is de eerste basisregistratie die in productie gekoppeld wordt aan Digimelding. Naast terugmelden via Digimelding kunnen bestuursorganen ook rechtstreeks op de TMV terugmelden.
In een samenwerkingsverband is vanaf februari 2009 een proof of concept (POC) van de koppeling tussen Digimelding en de TMV uitgevoerd. De resultaten uit de POC hebben geleid tot de voortzetting van dit samenwerkingsverband in een pilot. De aansluiting van het UVW op Digimelding is een onderdeel van de pilot.
Meer over de pilot op de site van BPR
Evenementen
Interprovinciale Basisregistratiedag
Aan de slag met de basisregistraties binnen de provincies en kiezen voor een gezamenlijke aanpak.
14-06-2012

