Taart voor 50ste melder Stelselinformatiepunt

10-09-12 |

Het cluster Stelsel Oplossingen en Uitvoeringstraject (STOUT) heeft een taart aangeboden aan de persoon die de vijftigste melding heeft gedaan aan het Stelselinformatiepunt.

Iedereen kan met vragen over en knelpunten bij het Stelsel van Basisregistraties terecht op het Stelselinformatiepunt. Via het Meldingenproces kunnen stelselbrede issues naar voren worden gebracht. De vijftigste melding is gedaan door Ernst Steigenga, ICT-adviseur van het Ministerie van Veiligheid en Justitie.  Steigenga noemt het Stelselinformatiepunt "handig": "Het ministerie wil zijn organisatiebrede referentiegegevenssysteem aansluiten op het stelsel. Wij hebben bij STOUT enkele vragen over ontwerp en beheer ingebracht. Ook willen we met het stelsel in gesprek over zaken als de ingangsdatum vigerende wetgeving."

Marthe Fuld, clusterleider STOUT, vindt de 50e melding van 2012 een goed voorbeeld van de toepassingsgerichte vragen die steeds vaker bij het Stelselinformatiepunt binnenkomen. "Steeds meer professionals die basisregistraties (willen) gebruiken en daar vragen over hebben of belemmeringen ervaren weten STOUT te vinden. Zo kunnen we met de gebruikers in het veld werken aan oplossingen."

Meer informatie

Stelselinformatiepunt